Květiny a dekorace

Netradiční svatební kytice


V dnešní době už nemusíte mít jen klasickou svatební kytici.
Nevadí-li Vám, že vaše svatební kytici nebude přirozeně vonět, můžete si zvo-lit jinou variantu, která vám navíc zůstane ještě dlouho po svatbě jako krásná vzpomínka nebo dekorace.
 
První z možností jsou takzvané nevadnoucí květiny.

U těchto rostlin na první pohled nikdo nerozezná, že nejsou živé. Jsou zcela přírodní a ekologické, ale díky speciálnímu procesu stabilizace si udrží tvar minimálně po dobu 2 let, kdy bude váš velký den připomínat.

Dalšími trendovými květinami, které jsou hitem po celém světě a pomalu se dostávají k nám jsou takzvané brožové květiny. Květiny se skládá z látky, většinou saténové. Látka je zdobena bižuterií, tudíž lze hezky sladit popřípadě s bižuterií nevěsty. Květiny se dají vyrobit v několika barevných variantách. Tyto kytice mají také velkou výhodu pro nevěsty, že si je mohou nechat jako krásnou vzpomínku na svatbu a také použít jako krásnou dekoraci.

Chcete-li si po svatbě svou kytici vystavit jako dekoraci, ale nezaujala vás brožová varianta,  můžete si zvolit třeba květinu pěnovou. I u této varianty si můžete vybrat různé barevné kombinace.

Sáhnete-li po látkové kytici, můžete svobodně volit barvy i styl. Látkové květiny jsou většinou zdobeny korálky, knoflíky nebo perličkami a ty šikovnější a trpělivější si jí mohou vyrobit i doma. Stejnými květinami si můžete vyzdobit slavnostní tabuli nebo drobnější kvítky použít jako vývazky pro svatebčany. Jste odvážná a chcete se do výroby svatební kytice pustit sama?
 
Na YouTube najdete mnoho DIY návodů (do-it-yourself), kterými se můžete inspirovat!
 
Svatebni kytice ze stabilizovaných  květinVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku  » Květiny a dekorace

© 2024 Insion

Svatební

salon a šaty

Praha